22 Серпня, 2017 р., 14:49
        Дорогі земляки !   Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем Незалежності України!
19 Серпня, 2017 р., 09:54
19 серпня - свято Преображення Господнього, або Яблучний Спас Це одне із 12 найбільших християнських свят, відзначається православними та греко-католиками. Святкування Преображення триває 9 днів, з 18 до 26 серпня. Припадає на Успінський піст або Спасівку, проте цього дня дозволяється споживати рибу, олію та вино.
15 Серпня, 2017 р., 16:07
         З метою забезпечення доступності отримання населенням якісної медичної допомоги на території Жданівської об’єднаної територіальної громади, підвищення ефективності використання бюджетних коштів сільська рада вирішила створити в громаді Центр первинної медико – санітарної допомоги.
14 Серпня, 2017 р., 12:16
«Дай, Господи, господарю многая літа, Многая літа — довгії дні! І жить йому довго — Спаса не гнівать, Спаса не гнівать — божих пчілок водить, Божих пчілок водить — ярий віск топить: Богу на свічку, господарю на щастя, Дому його на приріст, Малим діточкам на втіху!» Народний заспів на Медовий Спас пасічникам
04 Серпня, 2017 р., 11:01
 ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРЕСТОЛЬНИМ СВЯТОМ ІКОНИ ПОЧАЇВСЬКОЇ  БОЖОЇ МАТЕРІ ТА ДНЕМ СЕЛА ЖДАНІВКА !
04 Серпня, 2017 р., 10:11
5  серпня  у Жданівці  відбудеться  яскравий фестиваль фарби холі.
03 Серпня, 2017 р., 09:28
Світ рослин улаштований так, що вони захищаються отрутами від тварин і одне від одного. На вид зовсім безпечна рослина  насправді   може виявитися небезпечною для людини. Найзлішим ворогом здоров'я людини є бур'яниста трава амброзія полинолистая, що виростає як на пустирях, у парковій зоні, так і на садово-городніх ділянках.