Заступники сільського голови/керуючий справами виконкому

Прізвище, ім'я по-батькові: Гамак Любов Григорівна

Число, місяць, рік і місце народження: 1 березня 1962 року в селі Брусленові Літинського району в Вінницької області громадянка України.

Відомості про громадянство: Громадянка України

Відомості про освіту: У 1977 році закінчила Брусленівську восьмирічну школу та вступила до Одеського фінансового технікуму.

У 1980 році закінчила Одеський фінансовий технікум за спеціальністю державний бюджет і отримала кваліфікацію фінансиста.

З 1982 по 1988 рік навчалася в Одеському інституті народного господарства з спеціальністю фінанси і кредит.

Відомості про трудову діяльність: З 1995 по 2005 рік працювала в Хмільницькій державній податкові інспекції.

З 2005 по 6 січня 2017 року працювала в Хмільницькій міській раді на посаді заступника міського голови, начальника фінансового управління.

Відомості про посаду, місце роботи:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Відомість про партійність: позапартійна

Відомості про склад сім'ї :

Одружена: чоловік Гамак О.В 1961 року народження, пенсіонер.

Доньки Гоженко (Гамак) Софія Олександрівна 1986 року народження та Гамак Юлія Олександрівна 1988 року народження

Відомості про місце проживання: 22000, в м.Хмільник вул. В.Івасюка 19/4 ( до перейменування  вул. Ворошилова 15/2 кв.4.)

Відомості про контактний телефон: 0977260800

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.

Прізвище, ім'я по-батькові: Чумакова Світлана Сергіївна

Число, місяць, рік і місце народження: 20 березня 1972 року в м.Бершадь Бершадського району в Вінницької області громадянка України.

Відомості про громадянство: Громадянка України

Відомості про освіту: У 1989 році закінчила Жданівську середню школу  та вступила до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

У 1989 по 1995 рік навчалася Київський політехнічний інституті за спеціальністю технологія неорганічних речовин .

Відомості про трудову діяльність: З 1995 працювала в «СВАТ» Жданівське с.Жданівка по 2000 рік

З 2000 по  2017 роки приватний підприємець.

Відомості про посаду, місце роботи:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради

Відомість про партійність: позапартійний

Відомості про склад сім'ї :

Одружена чоловік Чумаков Віктор Володимирович  1968 року народження.

Донька Літинська (Чумакова) Наталія Вікторівна 1991 року народження

Син учень школи

Відомості про місце проживання проживаю з чоловіком за адресую 22050, в с.Жданівка Вінницька область Хмільницького району вул. Заводська 4.

Відомості про контактний телефон: 0974516165

Прізвище, ім'я по-батькові: Павлюк Ігор Миколайович

Число, місяць, рік і місце народження: 30.11.1971 року  м.Хмільник Вінницької області

Відомості про громадянство: Громадянин України

Відомості про освіту: 1978 р. по 1988 р. навчався у Хмільницькій середній школі №4,

1988 р. по 1993 р. навчався у Вінницькому державному педагогічному інституті ім. М.Островського на історичному факультеті, де отримав кваліфікацію учителя історії і правознавства.

В період з 1997 по 2002 навчався заочно у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого у м .Харків де здобув кваліфікацію юриста.

Відомості про трудову діяльність: з вересня 1993 р. по травень 1994 р. працював учителем історії середньої школи с.Великий Митник Хмільницького району.

В період 1994 р. по 2010 р. працював в Хмільницькій міській раді Вінницької області на різних посадах.

В період з 2011 по 2015 роки працював у Хмільницькій райдержадміністрації на посаді начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату РДА.

В період 2015 р. по 2017 р. працював керуючим справами виконкому Хмільницької міської ради .

Присвоєно 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії посад.

Відомості про посаду, місце роботи:  керуючий справами виконкому Жданівської сільської ради

Відомість про партійність: позапартійний

Відомості про склад сім'ї :Одружений, разом із дружиною виховують двох дітей.

Відомості про місце проживання:    22000, м. Хмільник, Вінницької області, вул. Суворова, 10м. Хмільник

Відомості про контактний телефон: 0679525835