Тут можна обрати свого лікаря

З 2 травня 2018 року  у Жданівській об"єднаній територіальній громаді  офіційно стартувала кампанія з вибору сімейного лікаря «Лікар для кожної сім»ї».  Відтепер кожен житель Жданівської  об»єднаної територіальної громади зможе обрати собі сімейного лікаря. Для того, щоб вирішити це питання необхідно звернутися до працівників:

Жданівської АЗПСМ  КЗ «Жданівський ЦПМСД» за адресою: с. Жданівка, вул. Заводська, 2, тел. 0968449364

Качанівської АЗПМСД  КЗ «Жданівський ЦПМСД» за адресою: с. Качанівка, вул. Миру, 4, тел. 0972804269

При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Для дітей із першого дня народження також необхідно батькам подати ідентифікаційний код та свідоцтво про народження.

Шановні мешканці Жданівської об"єднаної територіальної громади, скористайтеся можливістю обрати свого лікаря, працівники Жданівського Центру первинної медико - санітарної допомоги завжди радо вам допоможуть.