СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЖДАНІВСЬКОЇ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ на 2018-2024 роки

СТРАТЕГІЯ  РОЗВИТКУ

ЖДАНІВСЬКОЇ ОБ"ЄДНАНОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАНИ

на 2018-2024 роки

Вітальне слово сільського голови

Дорогі земляки!

Розроблення Стратегії розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади припало на дуже важливий для органів місцевого самоврядування час, коли реформа децентралізації знаходиться у найбільш активній фазі: до об’єднаних територіальних громад передається цілий ряд компетенцій від державних інституцій, проходить реорганізація функціонування різних сфер діяльності громад.

Саме тому, в умовах децентралізації та добровільного об’єднання дуже важливо правильно визначити стратегічні цілі розвитку громади, визначити ті  завдання, реалізація яких покращить якість життя її мешканців.

На основі напрацьованої Стратегії розвитку, раціонально використовуючи існуючий ресурсний потенціал, інвестиції  при активній підтримці місцевих суб’єктів господарювання та громадськості, планується забезпечити формування належної соціальної та інженерної інфраструктури громади, створити комфортні умови для проживання та відпочинку.

Підготовка Стратегії розвитку відбувалась за участю представників від обох адміністративних одиниць, які увійшли до складу Жданівської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, активістів та фахівців. Я усім вам вдячна, хто долучався до підготовки цього важливого документу.

Разом з тим наголошу, що Стратегія розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади є живим документом, до якого можуть і повинні вноситись зміни, що виникають із розвитком суспільства та змінами економічного та політичного клімату в країні.

Бажаю усім нам наполегливості у розвитку та зміцненні нашої громади.

Сільський голова                                                      Станіслава Ядвіжина

Шановні відвідувачі сайту !

Із проектом Стратегії можна ознайомитись на сайті громади у розділі "Офіційні документи"- "Проекти рішень сільської ради" (публікація документу за 11.09.2018р.),

або за посиланням Стратегія розвитку Жданівської об'єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки

Презентація "Розробка Стратегії розвитку Жданівської об'єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки"