Староста сіл Качанівка, Семки

Прізвище, ім'я по-батькові: Ратушний Сергій іванович

Число, місяць, рік і місце народження: 1 квітня  1972 року, село Жданівка Хмільницького району  Вінницької області

Відомості про громадянство: Громадянин України

Відомості про освіту: У 1989 році закінчив Жданівську середню школу та вступив до Іллінецького радгоспу - технікуму, який закінчив у 1995 році. Під час навчання був призваний до лав Збройних Сил. У 2002 - 2004 роках навчався у Верхівському сільськогосподарському технікумі ВДАУ. За спеціальністю - технік - землевпорядник.

Відомості про трудову діяльність: З 1995 по 1996 рік працював охоронником на Жданівському цукрозаводі. З 15.05.1996 р. призначаний на посаду землевпорядника Качанівської сільської ради. З 14.06.1996 р. переведений на посаду землевпорядника  - спеціаліста 2 категорії Хмільницького районного відділу земельних ресурсів. З 19.06.2003 року призначений на посаду інженера - землевпорядника Качанівської сільської ради. З 2010 р. по 2016 р. Качанівський сільський голова.

Відомості про посаду, місце роботу: староста сіл Качанівка, Семки

Відомість про партійність: позапартійний

Відомості про склад сім'ї :

Одружений: дружина Ратушна Ірина Петрівна, 1972 р.н;

син Ратушний Максим Сергійович, 1993 р.н;

Відомості про місце проживання: 22050, с. Жданівка, Хмільницького району, вул. Гагаріна, 46

Відомості про контактний телефон: 0972461706

Відомості про наявність чи відсутність представницького мандата: Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,  злочину про виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимість відсутня.