Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб на сайті Жданівської сільської ради  zhdanivka.gromada.org.ua 16.05.2017 року буде оприлюднено  проект рішення  Жданівської сільської  ради «Про затвердження місцевих податків і зборів на території Жданівської сільської ради».

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на сайті за вищевказаною адресою, а також у приміщенні сільської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Жданівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул..Зої Космодем»янської,8 с.Жданівка, Хмільницького району та електронною адресою zdanovka_s.r@ukr.net.

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Жданівська сільська рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є регламентування відносин щодо сплати місцевих податків і зборів, встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів, з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади.

Проект рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 20 березня 2019 року шляхом розміщення на офіційному сайті Жданівської об’єднаної територіальної громади  zhdanivska.gromada.org.ua у розділі Регуляторна політикаСтрок прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Жданівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналізу його  регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення (до 20 квітня 2019 року).

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись сільською радою за адресою: 22050, вул.Зої Космодем’янської, 8, с.Війтівці, Хмільницького району, Вінницької області та/або на електронну адресу: zdanovka_s.r@ukr.net