Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб на сайті Жданівської сільської ради  zhdanivka.gromada.org.ua 16.05.2017 року буде оприлюднено  проект рішення  Жданівської сільської  ради «Про затвердження місцевих податків і зборів на території Жданівської сільської ради».

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитись на сайті за вищевказаною адресою, а також у приміщенні сільської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Жданівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: вул..Зої Космодем»янської,8 с.Жданівка, Хмільницького району та електронною адресою zdanovka_s.r@ukr.net.