Чужого горя не буває

Дата: 27.09.2017 17:25

Фото без описуЗ болем у серці але рішуче і активно відгукнулися мешканці Жданівської об’єднаної територіальної громади на заклик допомогти евакуйованим в наслідок вчорашньої надзвичайної події жителям населених пунктів сусіднього Калинівського району, яких тимчасово розміщено в медичних закладах   Хмільника. Найперше це продукти харчування: картопля, крупи,  овочі, домашня консервація, печиво, чай, всім, що було у господарстві люди ділилися з потерпілими, дехто із них знайшов тимчасовий прихисток в родинах війтівчан. В ці дні мешканці громади на заклик волонтерів проводять також збір продуктів харчування для земляків, які несуть службу у зоні АТО. Громада завжди відгукується на потребу допомогти, адже чужого горя не буває.