Жданівський сільський голова Станіслава Ядвіжина взяла участь в засіданні Ради регіонального розвитку

Дата: 24.10.2017 16:32

Сьогодні, 24 жовтня, очільник Жданівської об"єднаної територіальної громади Станіслава Ядвіжина взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося у м. Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка...

Під час своєї промови на засіданні Ради глава держави зазначив, що найгірше в українській економіці вже в минулому, а країна не просто вистояла, не просто уникла дефолту, а заклала основу для сталого розвитку. Глава держави під час засідання Ради регіонального розвитку подякував Верховній Раді за ухвалення необхідних законів, що дали старт потрібним в країні реформам.На переконання Президента України, жорсткі антикризові кроки, дерегуляція, децентралізація, антикорупційні заходи – все це відкриває шлях до відновлення економіки України. Також глава держави закликав забезпечити максимальне сприяння інвесторам, причому не тільки іноземним, а й українським компаніям, які реалізують проекти в регіонах. Президент також запевнив у тому, що результат буде позитивний.