Жданівка готується до святкування Дня села

Дата: 31.07.2017 16:21

Картинки по запросу картинки жданівка   В день вшанування Почаївської ікони Божої Матері 5 серпня 2017 року Жданівка святкуватиме День села !

31 липня 2017 року під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної було проведено  засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня села Жданівка. Засіданню передувало прийняття сільським головою відповідного розпорядження, яким визначено дату святкування - 5 серпня 2017 року, а також склад оргкомітету та перелік відповідних заходів.

Місцем проведення святкових заходів визначено площу біля Жданівського сільського Будинку культури.

Оргкомітетом обговорено питання, які стосувалися організації проведення святкових заходів та надано відповідні доручення їх виконавцям.