Семки святкували День села

Дата: 22.09.2017 16:07

21 вересня 2017 року, в день Різдва Пресвятої Богородиці в селі Семки  Жданівської об’єднаної територіальної громади   було проведено культурно – мистецькі заходи, присвячені  Дню села. Для його мешканців та гостей  була підготовлена святкова програма, в ході якої свої музичні вітання дарували місцеві солісти і творчі колективи, а також було розгорнуто виставку  яскравих мистецьких робіт  юних семківчан.

З теплими побажаннями здоров'я і благополуччя до жителів села звернулися голова Жданівської об’єднаної територіальної громади Станіслава Ядвіжина, староста села  Сергій Ратушний, заступник сільського голови Любов Гамак.

Завітали на свято і почесні гості,  генеральний директор ТОВ «Хмільницьке» Євген Звєрков та директор ВП «Війтовецьке»  Володимир Стаднік.  Вони побажали жителям села щастя, здоров'я, удачі, успіхів  у всіх починаннях і гарного настрою. Після завершення урочистостей на учасників свята чекали веселі конкурси, розваги та традиційне щедре частування, а  непосидюча дітвора без угаву розважалася на батутах  смакуючи солодку вату.