На Вінниччині за останню добу виявлено 20 осіб, що захворіли на COVID-19, одужали – 16

Дата: 03.07.2020 12:20

Фото без опису Як повідомив Вінницький обласний  лабораторний Центр МОЗ України, станом на ранок 3 липня, з початку спостережень в області зареєстровано 2860 підозр на COVID-19. У 1915  випадках виявлено коронавірус, в тому числі у 161 дитини. Зокрема, COVID – 19 виявлено у 97 дітей з м. Вінниці. У Вінницькому районі  – 13, у Хмільницькому– 11 випадків захворювання на коронавірус серед дитячого населення.  В Жмеринському – 6, у Гайсині, а також в Липовецькому, Тростянецькому і в Калинівському і Козятинському районах – по 4, у Барському,  Погребищенському, у Немирівському, в Літинському та Крижопільському – по 2...

По одному випадку COVID – 19 серед дітей зафіксовано в Могилів-Подільському, Тиврівському, Томашпільському районах, а також у Чернівцях.

Станом на 3 липня, в області одужали 1266 осіб, хворіють – 619.

На сьогодні лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: у м. Вінниці -  1101, у Вінницькому районі - 140, в Жмеринському - 104, у Калинівському – 95, в Хмільницькому – 84, у Тиврівському - 42, в Козятинському- 37, в Могилів-Подільському – 36, у Тростянецькому – 32, в Погребищенському – 31, у Літинському – 30, в Крижопільському – 23, у Липовецькому та Барському по – 21, у Немирівському – 19, в Гайсинському - 16, в Тульчинському – 14, у Томашпільському – 13,  у Бершадському – 10, в Іллінецькому та Ямпільському  – по 8, у Шаргородському та в Чернівецькому по - 7, в Муровано-Куриловецькому – 6, в Оратівському – 5, у Ладижині – 4, в Чечельницькому районі – 1.

У лабораторіях Вінницького ОЛЦ МОЗ України протестовано 34728 зразків матеріалів. У результаті досліджень у 1915 осіб був виявлений коронавірус, в 32813 випадках результати досліджень були негативні.

У вогнищах було обстежено 2860 осіб з підозрою на захворювання, 31838 контактних, з профілактичною метою було обстежено 30 осіб, які перебували в обсервації.

Для проведення досліджень методом полімеразно–ланцюгової реакції закуплено та отримано як гуманітарну допомогу 455 наборів діагностичних тест – систем.

На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру в наявності діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної  ланцюгової реакції на 4 600 осіб.

На жаль, в області 30 летальних випадків: у м. Вінниці - 16, у Вінницькому районі -3, , в Жмеринському -3, у Калинівському - 2, а також по одному випадку в Козятинському, Літинському, Хмільницькому, Тростянецькому, Немирівському та в Чернівецькому районах області.