Жданівську сільську раду та об"єднану громаду перейменовано у Війтівецьку

Дата: 03.07.2020 10:39
Кількість переглядів: 2056

Фото без опису 1 липня  відбулося чергове пленарне засідання сільської ради на якому було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності об’єднаної громади.  Зокрема, депутатами  було обговорено та прийнято рішення про перейменування об"єднаної громади, сільської ради та її виконавчих органів. Вказане рішення було включено до порядку денного та розглядалося із врахуванням Постанови Верховної Ради України від 19 травня 2016 року №1377-VІІІ «Про перейменування окремих населених пунктів та районів».  Депутатами було взято до уваги, що повторне клопотання сільської ради про залишення назви села Жданівка, що розглядалось на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування не підтримано народними обранцями, назву села Жданівка змінено у встановленому порядку на Війтівці...

Також було враховано відповідні  листи Міністерства юстиції України та Українського інституту національної пам’яті. Тому, з метою приведення назви сільської ради у відповідність до зміненої назви населеного пункту, який визначений адміністративним центром сільської ради та об’єднаної територіальної громади на виконання вимог чинного законодавства, Жданівську сільську раду перейменовано у Війтівецьку сільську раду. Внесено зміни до   Статуту   Жданівської  об’єднаної  територіальної громади в частині назви громади із Жданівської на Війтівецьку. Перейменовано також виконавчий комітет Жданівської сільської ради у виконавчий комітет Війтівецької сільської ради та внесено зміни в частині перейменування у Положення про виконавчий комітет Жданівської сільської ради. Перейменувано відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради у відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Війтівецької сільської ради та внесено зміни в частині перейменування у Положення про відділ. Сільському голові Ядвіжиній С.З. доручено забезпечити проведення державної реєстрації вказаних змін. Керівникам виконавчих органів сільської ради, комунальних підприємств, установ, організацій вказане рішення доведено до відома та врахування в подальшій роботі. Тож після прийняття вказаного рішення сільської ради та проведення у встановленому порядку державної реєстрації відповідних змін на мапі області та держави з’явиться Війтівецька об’єднана територіальна громада.