U-LEAD передбачає підтримку децентралізації в Україні на період до 2023 року

Дата: 17.02.2020 11:01

День відкритих дверей для громад відбувся днями у Вінницькому регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» – це перша у 2020 році зустріч представників  ОТГ області. Представники Програми влаштували День відкритих дверей щоб презентувати оновлену команду регіонального підрозділу U-LEAD, здобутки ОТГ Вінниччини, які відбулись завдяки підтримці  Програми «U-LEAD  з Європою», а також  обговорити  плани  співпраці у 2020 році. Участь у заході від Жданівської ОТГ узяв керуючий справами виконкому сільської ради Ігор Павлюк. На День відкритих дверей у Вінницю  завітали заступниця директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Александра Фелінгер та менеджерка Північного Хабу Програми Анна Буняк. Александра Фелінгер наголосила, що Програма  «U-LEAD з Європою» продовжить підтримку  реформи з децентралізації в Україні у співпраці із українським Урядом. Під час зустрічі керівник Вінницького регіонального офісу U-LEAD Віталій Швець представив оновлену команду підрозділу Програми у Вінницькій області.  Це – радниця з децентралізації та місцевого самоврядування Людмила Гурба, радниця з муніципальних фінансів та управління Інна Святна, молодший спеціаліст з адміністративних питань Сергій Сідлецький. Учасники зустрічі були ознайомленні із результатами діяльності Програми  «U-LEAD з Європою» у Вінницькому регіоні за період 2016-2019 рр. День відкритих дверей проходив у форматі відкритого спілкування, обміну думками та ідеями. Тож головними учасниками зібрання виступили представники ОТГ  області, які презентували  досягнення своїх громад. Значна частина успіхів  - це результат плідної співпраці із фахівцями команди U-LEAD.  На завершення зустрічі, для представників громад працівники Вінницького регіонального офісу провели інтерактивну дискусію «20 завдань на 2020».