На території області прогнозується ускладнення погодних умов

Дата: 04.02.2020 17:15

Фото без опису На Вінниччині 05-06 лютого, у зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу, очікується ускладнення погодних умов: 5–го  помірний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, 6-го лютого сніг, утворення снігового покриву 10-15 см, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Ускладнення погодних умов відповідає 1-му рівню небезпечності (жовтому). Такі погодні умови можуть призвести до погіршення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення  руху автотранспорту  на окремих ділянках доріг. Прохання до громадян бути уважними та обережними,  дотримуватись простих правил і рекомендацій щодо поведінки у зимовий період.