До школи на новому шкільному автобусі!

Дата: 20.09.2019 12:06

Фото без опису   20 вересня, завдяки  копіткій роботі депутатського корпусу та відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи сільської ради,  Жданівська ОТГ отримала новий шкільний автобус. Загальна вартість його склала 1 847 000 гривень, з них 815 096 грн було виділено з місцевого бюджету за рахунок залишку освітньої субвенції.  На заході із передачі транспортного засобу сільський голова Станіслава Ядвіжина та начальник відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Андрій Бялківський, наголосили на тому, що місцева влада спільними зусиллями робить усе можливе для створення сприятливих умов для навчання та роботи в освітніх закладах громади, і отримання нового шкільного автобусу тому яскраве підтвердження. Від тепер школярі будуть мати можливість комфортно доїжджати до свого навчального закладу. Новий шкільний автобус – це сучасний транспортний засіб, розрахований на 31 місце, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, спеціальні сидіння та зручні сходинки.