На сесії сільської ради

Дата: 06.09.2019 12:26
Кількість переглядів: 20

5 вересня, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулася чергова 42 сесія Жданівської сільської ради. На пленарному засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема, затверджено положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Жданівської ОТГ та положення про порядок використання шкільних автобусів, розглянуто ряд проектів рішень з питань землеустрою та містобудування за зверненнями громадян, бюджетні питання. Сільським головою проінформовано депутатів про стан справ у громаді та перспективні напрями роботи виконавчих органів сільської ради.