Соціальна підтримка населення та питань реалізації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю

Дата: 21.08.2019 16:23

Сьогодні в Жданівській сільській раді відбулась  робоча зустріч з обговорення діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та питань реалізації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.                                    Робоча зустріч відбулась в рамках проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту  внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, що постраждали від конфлікту», що реалізується за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

В обговоренні взяли участь радниця проекту з питань внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій області Людмила Неверицька, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейних форм виховання Служби у справах дітей Вінницької ОДА Ірина Дудар, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, голова правління громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» Людмила Нецкіна, спеціалісти відділу соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації, спеціалісти сільської ради.

У ході проведення заходу обговорювались питання організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, надання соціально-правового захисту дітей.

Голова правління громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» Людмила Нецкіна особливий акцент звернула на права осіб з інвалідністю.