Жданівська громада отримала нову амбулаторію

Дата: 17.07.2019 16:54

Фото без описуСьогодні у Жданівській об’єднаній територіальній громаді відбулося відкриття нової амбулаторії ЗПСМ Жданівського центру первинної медико – санітарної допомоги. На таку важливу подію до громади завітали голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати Вінницької обласної ради Євген Звєрков та Олександр Крученюк, профільні заступники голови облдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів ОДА, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, представники Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування. Як зауважила у своєму виступі сільський голова Станіслава Ядвіжина – «Будівництво такого потрібного для громади закладу стало можливим завдяки саме тим реформам, які розпочалися у нашій державі і реально торкнулися навіть невеликих сільських громад». Для будівництва амбулаторії із Державного бюджету було виділено більш як вісім з половиною мільйонів гривень та ще один мільйон виділено із бюджету об’єднаної громади. Замовником будівництва виступив Департамент будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, а безпосереднім виконавцем робіт за результатами тендеру стала будівельна фірма «СТАМ» м. Вінниця. Варто зауважити, що багато організаційних питань по будівництву і облаштуванню об’єкту взяв на себе Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації. Не залишились осторонь реалізації проекту і інвестори, які працюють у громаді, зокрема ТОВ «Хмільницьке» та Жданівський цукровий завод. Значний обсяг робіт по благоустрою виконало місцеве комунальне підприємство «Війтівецький господар». Окрім самого приміщення амбулаторії Жданівський центр первинної медико – санітарної допомоги отримав сучасне медичне обладнання, меблі, а також службовий автомобіль для лікаря. Будівництво амбулаторії у Жданівській сільській громаді є реальним прикладом дієвості здійснюваних реформ та такої довгоочікуваної підтримки розвитку села. Отож сьогодні нарешті можна робити великі справи на благо громади та  досягати яскравих результатів.