З початку червня розпочали роботу відпочинкові зміни в пришкільних таборах Жданівської ОТГ

Дата: 04.06.2019 15:32

З початку червня розпочали роботу відпочинкові зміни  в пришкільних таборах Жданівської ОТГ   Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора −канікули. Це яскравий і багатокольоровий час, коли хочеться відпочити та не клопотатися через дрібниці. Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером −це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг.  Для навчальних закладів Жданівської ОТГ, організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. З початку червня місцями змістовного дозвілля для дітей громади стали пришкільні табори. Тут створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд.