Рейд «Неблагополучна сім’я»

Дата: 16.04.2019 17:13

Фото без опису16 квітня 2019 року рейдовою групою було проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в селі Качанівка на території Жданівської ОТГ. Рейд було організовано та проведено з метою перевірки фактів невиконання батьківських обов’язків громадянами щодо їх малолітніх дітей. Члени рейдової групи з вищезгаданими громадянами провели профілактичні бесіди стосовно роз’яснення норм  чинного законодавства щодо обов’язків батьків з виховання та розвитку дітей, недопущення сімейного насильства, відповідальності батьків за здобуття дітьми освіти, недопущення зловживання тютюном та алкоголем тощо. З метою захисту прав  та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності  було обстежено умови проживання  9  дітей в 5 сім’ях.