Перше велике весняне прибирання у Семках

Дата: 15.03.2019 19:48

Фото без опису  Сьогодні, як і було проанонсовано напередодні в с. Семки Жданівської сільської об"єднаної територіальної громади відбулося перше весняне прибирання села. На заклик працівників сільської ради відгукнулися небайдужі мешканці села, як то кажуть  "від мала до велика". Роботи вистачило усім, адже за зиму на громадських територіях накопичилось чимало сміття та непотребу, тільки з центральної вулиці було зібрано та вивезено біля десятка причепів сміття. Гарну активність виявили представники вчительського та учнівського колективі місцевої школи на чолі із директором закладу Оленою Чекотун, які працювали над благоустроєм сільського стадіону. Працівники КП "ВІйтівецький господар"  під керівництвом Віталія Мартинюка, використовуючи наявну техніку, забезпечили належний супровід проведення заходу. "Не пас задніх"  і дружній колектив сільської ради. А роботи по селу ще ой як багато, тож сьогоднішне прибирання це тільки початок. Дякуючи усім хто взяв активну участь у його проведенні, виконавчий комітет сільської ради закликає мешканців Семок та й усієї громади продовжити роботи із наведення ладу та чистоти на власних та громадських територіях і пам"ятаймо, що ЧИСТО НЕ ТАМ  ДЕ  ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ.