Герої не вмирають !

Дата: 20.02.2019 15:35

Під такою лаконічною і в той же час об"ємною до щему в серці назвою відбулась сьогодні в Центрі культури та дозвілля Жданівської ОТГ в с. Війтівці година - реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяла небайдужа громадськість села. Працівниками Центру культури  на чолі із Світланою Паращук було підготовлено надзвичайно змістовну програму, яка поєднала у собі і сухі рядки статистики,  і зворушливі спогади очевидців, мала витончене поетичне та музичне наповнення, а завідувачка місцевої бібліотеки Марія Вонхольська  відповідно  стилізувала та оформила сцену. Гордо і одночасно якось дуже чутливо у ті хвилини звучав Гімн нашої держави і сльози наверталися на очі від тужливого звучання "Плине кача..." Наші Герої не вмирають, бо українці свято бережуть пам"ять про них. Тож згадаймо сьогодні усіх тих, хто ціною власного життя ствердив у Великій Історії людства незаперечну істину, що Україна була, Україна є, Україна буде. Вічна їм пам"ять.