Оголошення про намір передати в оренду майно комунальної власності

Дата: 25.01.2019 12:06

Фото без описуВідділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради   оголошує про намір передати в оренду майно комунальної  власності : частини вбудованого приміщення в будівлі спортзалу  площею 41,8 кв. м., розташованого за адресою: с. Війтівці, вул. Жданівка, 41.

Мета використання: проведення  занять з проведення спортивно-видовищних заходів, занять з фізичної культури та спорту, організація спортивно-оздоровчих таборів громадськими організаціями спортивного напрямку.

Термін оренди – 2 роки 11 місяців. Стартовий розмір орендної плати складає 423,57.

Пропозиції та зобов’язання щодо виконання умов передачі в оренду майна, інші матеріали заявників надаються у конвертах з написом “Пропозиції щодо оренди (відповідного приміщення)» в відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради вул. З. Космодемянської, 8  с. Війтівці.

Заяви приймаються до 17.00   24.02.2019 р.   контакний телефон 2-91-01