ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Дата: 27.12.2018 13:07

Фото без описуЖданівська сільська  рада  повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:..

-гідротехнічна споруда №1, яка складається із греблі шириною 7,5-9,5м та водопропускної гідроспоруди d=1,20 м за межами населеного пункту – Вінницька область, Хмільницький район с.Качанівка, вул. Кармелюка 18;

-гідротехнічна споруда №2, яка складається із греблі шириною 4,5-       6,0 м та водопропускної гідроспоруди d=800 мм за межами населеного пункту – Вінницька область, Хмільницький район с.Качанівка, вул.Кармелюка,19.

Власників вказаного майна, з підтверджуючими  документами, просимо  звернутися до Жданівської сільської ради за адресою: вул. Зої Космодем’янської,8 с.Війтівці, Хмільницького району, Вінницької області, з метою зняття його з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Жданівська сільська рада