Державна підтримка місцевих громад дозволить реалізувати 2 тис нових інфраструктурних проектів протягом 2018 року

Дата: 12.12.2017 15:43

Картинки по запросу децентралізаціяУряд продовжує процес децентралізації, який сприяє фінансовому зміцненню територіальних громад. В наступному році ресурс місцевих бюджетів складе 556,1 млрд. грн., що на 15,1% більше, ніж цього року. Доходи місцевих бюджетів збільшаться на 22,3% до 253,1 млрд грн. У головному кошторисі країни на наступний рік враховані міжбюджетні трансферти в обсязі 308,4 млрд. грн для 1288 місцевих бюджетів, які мають взаємовідносини з державним бюджетом (з них 665 бюджетів об’єднаних територіальних громад). Обсяги державної підтримки об’єднаних територіальних громад збільшені до 12,9 млрд грн.: 5 млрд грн. складе субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку регіонів,  1,9 млрд грн. - субвенція для розвитку інфраструктури ОТГ, 6  млрд грн. буде направлено на фінансування ДФРР. Ці кошти дозволять реалізувати більше 2 тис нових інфраструктурних проектів.