Подальші напрямки співпраці Вінницької області та Ясського повіту обговорено в ході офіційної зустрічі представників регіонів-партнерів

Дата: 12.12.2017 15:39

Сьогодні, 12 грудня, відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області з президентом Ясської повітової Ради Марічелом Попа та членами делегації. Також, до участі в зустрічі долучились голови районних державних адміністрацій, міські голови, голови ОТГ та примари комун Ясського повіту Республіки Румунія. За дорученням сільського голови Жданівську об"єднану територіальну громаду на вказаному заході представляла секретар сільської ради Наталія Нечипорук. Представники Вінниччини поділились своїми досягненнями в напрямку розвитку своїх районів та міст, а також заслухали своїх колег з Ясського повіту відносно їх досвіду в управлінні адміністративними одиницями.