Сільською радою затверджено Комплексну правоохоронну програму Жданівської ОТГ до 2020 року

Дата: 05.10.2017 14:10

Картинки по запросу поліція україни  З метою забезпечення публічної безпеки і правопорядку, у співпраці з Хмільницьким відділенням Калинівського відділу ГУНП у Вінницькій оласті Жданівською сільською радою було розроблено та затверджено Комплексну правоохоронну програму об"єднаної територіальної громади на 2017 - 2020 роки.

Програмою передбачено заходи щодо створення безпекового середовища та правопорядку, протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин, незаконному обігу наркотиків та наркотизації населення, злочинності серед неповнолітніх, дитячої безпритульності і бездоглядності, профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму. Виконавцем програми визначено Хмільницьке відділення поліції. На реалізацію заходів програми із бюджету громади заплановано виділити до 2020 року 240 тис. грн. На пленарному засіданні ради презентував проект правоохоронної програми начальник Хмільницького відділення поліції Дмитро Руденко. Дмитро Сергійович уважно вислухав усі зауваження та пропозиції депутатів та  надав вичерпні відповіді на запитання, що надходили із сесійної зали.