Відбулося позачергове засідання виконкому сільської ради

Дата: 12.10.2017 13:38

Картинки по запросу засідання виконкому сільської радиСьогодні відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради на якому було розглянуто питання про початок опалювального сезону 2017 - 2018 років у Жданівській об"єднаній територіальній громаді, а також обговорено деякі проблемні питання, пов"язанні  з процесом підготовки до нового опалювального сезону закладів гуманітарної сфери.

З інформацією на засіданні виступили начальник відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради Андрій Бялківський та керівники місцевих шкільних та дошкільних навчальних закладів. Після детального обговорення питань порядку денного виконкомом було прийнято рішення розпочати у громаді опалювальний сезон та надано відповідні доручення щодо вирішення ряду проблемних питань забезпечення теплом закладів гуманітарної сфери.