На сесії сільської ради

Дата: 05.10.2017 13:20

Картинки по запросу сесія сільської ради Сьогодні відбулося пленарне засідання Жданівської сільської ради. На розгляд депутатів було винесено цілу низку важливих питань життєдіяльності об"єднаної громади. Зокрема, було розглянуто та прийнято Комплексну правоохоронну програму до 2020 року, створено місцевий Центр безпеки громадян, затверджено положення про колегію відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради та програму розроблення містобудівної документації  Жданівської об’єднаної територіальної громади до 2020 року.

В процесі розгляду питань порядку денного на запитання та пропозиції депутів сільським головою Станіславою Зигмундівною Ядвіжиною та фахівцями сільської ради надавалися вичерпні відповіді. В роботі пленарного засідання ради взяв участь керівник Хмільницького ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області Дмитро Сергійович Руденко.