Відбулося чергове засідання виконкому сільської ради

Дата: 31.10.2017 12:08

Картинки по запросу засідання виконкому Сьогодні відбулося чергове засідання виконкому Жданівської сільської ради на якому було розглянуто  питання про стан виконання Програми соціально - економічного розвитку та бюджету Жданівської об"єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року. З інформаціями по вказаному питанню виступили сільський голова Станіслава Ядвіжина, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Любов Гамак, начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради Інна Бонсевич. Виконкомом також розглянуто ряд питань життєдіяльності громади, зокрема щодо регулювання роботи адміністративної комісії, окремі питання стабільного функціонування  шкільних котелень, підготовки до проведення чергової сесії сільської ради тощо.