Увага! Аукціон

Дата: 20.11.2017 11:52

Картинки по запросу аукціон З метою активізації та прискорення продажу об’єктів малої приватизації в 2017 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України у Вінницькій області буде проведено повторний продаж на аукціоні в електронній формі об’єкта державної власності групи А – одноповерхової будівлі лазні загальною площею 146,3 кв.м розташованої за адресою: 22015, Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Качанівка, вул. Кошового, 16 та знаходиться  на балансі Жданівської сільської ради. Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ – 39676, 80 грн. Аукціон в електронній формі буде проведено 08.12.2017 року Українською універсальною біржею (36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52, тел. (0532) 56-00-37, адреса веб – сайту www.uub.com.ua)