За сприяння служби зайнятості більше 28 тисяч громадян знайшли роботу

Дата: 23.10.2017 11:10

Картинки по запросу зайнятість населення  З початку року більше 6 тис. роботодавців мали потребу у працівниках. До центрів зайнятості Вінницької області вони подали 32,8 тис. вакансій, це на 2697 більше, ніж за відповідний період минулого року. Найчастіше роботодавці шукали бухгалтерів, слюсарів-ремонтників, швачок, водіїв, продавців, операторів котелень.

У січні-вересні 2017 року 6825 безробітних проходили професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості. З них  6тис. працевлаштувалися після закінчення навчання. Безробітні навчались за професіями електрогазозварника, кухаря-кондитера, перукаря-модельєра, манікюрника, водія автотранспортних засобів категорії С.

Загалом за 9 місяців поточного року роботу знайшли 28,3 тис. громадян, які звернулися до Вінницької обласної служби зайнятості.

Станом на 01.10.2017 року статус безробітного у Вінницькій області мають 15,5 тис. осіб. На одну вакансію претендують 6 осіб, тоді як у минулому році їх було 11.

vin.gov.ua