Військова служба за контрактом в ЗСУ

Дата: 24.11.2017 10:59

Картинки по запросу військова служба за контрактомДержава гарантує:..

• Стабільне грошове забезпечення від 7 000 гривень (а з 1 січня 2018 року збільшення посадового окладу у 4,5 рази).
• В зоні АТО додатково виплачується грошова винагорода:
- на першій лінії оборони до 10 000 гривень,
- на другій лінії оборони до 4 500 гривень.
• Збільшення посадових окладів у 2 рази (для посад, які визначають боєздатність).
• Звільнення від сплати обов’язкових для інших громадян податків
• Вихідна допомога при прийнятті на військову службу.
• При зміні місця служби виплата підйомної допомоги в розмірі двох посадових окладів.
• Забезпечення безкоштовним обідом або грошовою компенсацією.
• Можливість кар’єрного зросту.
• Забезпечення військовою формою одягу.
• Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
• Щорічне санаторно-курортне лікування.
• Можливість відпочити в закладах Міністерства Оборони України за 25% вартості, а членам сім’ї за 50% вартості.
• Гарантована щорічна відпустка, а також інші види додаткових відпусток.
• Можливість здобути безкоштовну вищу освіту у цивільних ВУЗах.
• Право вступати до вищих військових навчальних закладів для отримання вищої освіти (в тому числі заочно), під час навчання грошове забезпечення в розмірі 7 000 гривень виплачується щомісячно
• Громадяни з вищою цивільною спеціальністю мають можливість отримати військове звання офіцерського складу (молодший лейтенант).
• Можливість стати в чергу для отримання житла. До моменту отримання службового житла, державою компенсуються кошти за піднайом житла.
• Право на соціальний захист сімей військовослужбовців.
• Право на пенсію.
• Можливість приймати участь у миротворчих операціях або інших заходах міжнародного військового співробітництва.
• Зарахування терміну військової служби до загального трудового стажу роботи, стажу державної служби.
• Збереження робочого місця на підприємстві, установі, організації та середньомісячна заробітня плата (пенсія).

З питань умов проходження служби за контрактом, оформлення документів та заключення контракту слід звертатись до Хмільницького об"єднаного районного військового комісаріату: м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, 52, тел. 2-26-82