В громаді відбувся святковий концерт присвячений Дню Збройних Сил України.

Дата: 08.12.2017 10:36

Фото без опису

Святкування проходило в Будинку культури с.Качанівка. На свято, в якості почесних гостей, було запрошено учасників Антитерористичної операції та членів їх сімей, якім було приділено велику увагу.

Фото без опису   З вітальним словом виступили керівники громади,  сільський голова Станіслава Ядвіжина та староста Сергій Ратушний.

Фото без опису

Секретар сільської ради Наталія Нечипорук зачитала розпорядження сільського голови «Про відзначення Дня Збройних Сил України», після чого керівники громади вручили учасникам АТО, які були призвані до лав Збройних Сил України в період мобілізації за наказом Міністра оборони України, подяку та грошову винагороду по  2000 грн.  за патріотизм, відданість Батьківщині та мужність.

Фото без опису

Свято продовжилось концертною програмою, в якій виступали жіночий  вокальний колектив «Любисток» Качанівського Будинку культури, вокальний ансамбль Жданівського Будинку культури, учні ЗШ І-ІІІст. с.Качанівка, колективи художньої самодіяльності с.Качанівки, с.Жданівки і с.Дібрівки.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Хвилиною мовчання вшанували  пам’ять про мирних мешканців і військовослужбовців Збройних сил України, які загинули на Сході нашої країни.