Об"єднані громади та ЗМІ: організація співпраці

Дата: 02.10.2017 10:19

Картинки по запросу центр розвитку місцевого самоврядування  29 вересня 2017 фахівцями Вінницького відокремленого підрозділу Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" для представників об"єднаних територіальних громад було організовано навчальний тренінг на тему: "Роль ЗМІ у формуванні позитивного іміджу процесу добровільного об"єднання територіальних громад".

До участі в тенінгу було також долучено менеджера з комунікації ГО "Антикорупційний штаб" м. Київ Марію Крючок. Жданівську територіальну громаду на заході представляв керуючий справами виконкому сільської ради Ігор Павлюк. В ході роботи учасники тренінгу опрацювали тематику організації каналів комунікації з громадськістю, механізми створення відповідного контенту та роботи із спільнотою в соціальних мережах.