Скажімо НАСИЛЬСТВУ НІ !!!

Дата: 28.11.2017 10:09

Фото без опису

Щорічно  в  Україні   з 25 листопада по 10 грудня   проводиться  Всеукраїнська  акція                 «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У місті Хмільнику Акція стартуватиме 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Основними завданнями Акції є: – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня

Міжнародний день боротьби з рабством

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Міжнародний день волонтера

Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

Міжнародний день боротьби з корупцією

Міжнародний день прав людини

Відділом освіти та соціально-гуманітарної роботи сільської ради розроблено план заходів, який затвердено розпорядженням сільського голови №57/01-06 від 21.11.2017  та обговорено на засіданні оргкомітету 24.11.2017 р.

До акції  долучаються заклади освіти громади, сільські бібліотеки, працівники поліції Хмільницького ВП КВП ГУНП, лікарі сільських амбулаторій, які братимуть участь у запланованих заходах.

Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи сільської ради