В Жданівській об"єднаній територіальній громаді проведено заходи Всеукраїнського рейду «Урок»

Дата: 12.09.2017 10:00

Фото без опису З метою надання дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку не охопленим навчанням на початок учбового періоду,  запобігання їх бездоглядності і безпритульності в Жданівській територіальній громаді проведено заходи Всеукраїнського рейду «Урок».

В ході проведення рейду фахівці із соціальної роботи здійснили обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Здійснено контроль за забезпеченням дітей шкільним приладдям, перевірено готовність сімей до осінньо-зимового періоду.

За допомогою ТОВ «Хмільницьке» вжито заходів щодо забезпечення дітей-сиріт  та дітей, які проживають у складних життєвих обставинах зошитами, альбомами, фарбами для малювання, ручками, олівцями та іншим шкільним приладдям.

Відділ освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради