Хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року.  Розвиток освіти

Дата: 10.11.2017 09:51

Картинки по запросу освіта З серпня місяця цього року Жданівська сільська рада  прийняла у комунальну власність територіальної громади майнові комплекси загальноосвітніх шкіл. Багато часу зайняли організаційні заходи. Проте, на сьогодні заклади функціонують, і сільська рада  сьогодні дбає, щоб у цих закладах було тепло, щоб безкоштовно харчувались учнів 1-4 класів та учні пільгової категорії. Хоч і прийняли майнові комплекси в кінці літа, проте було забезпечено силами та коштом інвестора та сільського бюджету проведення ремонту коридорів на  2 - их поверхах  Жданівської та Качанівської загальноосвітніх шкіл. Силами батьківських комітетів проведені ремонти у класах...

Однак, ще багато залишилось не проведених робіт, які планували. Ці роботи будуть проведені після надходження коштів до бюджету. За рахунок субвенції з Державного бюджету України на соціально-економічний розвиток та залишку на 01.01.2017 року освітньої субвенції відділом освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради закупляється спортивне та комп’ютерне обладнання для шкіл.  Щодо дитячих дошкільних закладів, то в цьому році проведені лише поточні ремонти. За кошти сільського бюджету закуплено посуд в дошкільний заклад с.Качанівки, а в дошкільний заклад с.Жданівка килими. Враховуючи необхідність будівництва нового дошкільного закладу в с.Жданівка, в цьому році проведено коригування проектно-кошторисної документації та підготовлений та повторно поданий відповідний проект на розгляд Державного фонду регіонального розвитку.

Виконком сільської ради