Увага! Конкурс

Дата: 08.02.2018 09:38

Картинки по запросу увага конкурсЖданівська  сільська рада оголошує  з 08 лютого  по 09 березня 2018 року  конкурс  на  заміщення  вакантної посади начальника  відділу житлово – комунального господарства, земельних відносин та архітектури сільської ради  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які: - мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; - мають  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування,  державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років. - вільно володіють знанням  Конституції України,  законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", законодавства у сфері житлово-комунального господарства, земельних відносин, будівництва та архітектури, охорони навколишнього природного середовища; відповідних підзаконних нормативно - правових актів; виявляють уміння працювати з нормативно - правовими та методичними документами та готувати інформаційно - аналітичні матеріали. - вільно володіють державною мовою; - володіють персональним комп’ютером  на рівні впевненого користувача. Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування цього оголошення. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати для участі у конкурсі, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с. Війтівці, Хмільницького району Вінницької області, вул. Зої Космодемянської, 8, Жданівська сільська рада. Тел. 04338 (39-5-31), (39-5-42).