Хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року. Охорона здоров"я та соціальний захист

Дата: 13.11.2017 09:38

Картинки по запросу соціально-економічного розвитку  У серпні 2017  року сільською радою створено комунальний заклад «Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги». На сьогодні завершується проведення  організаційних заходів по прийому-передачі майна, підготовці документів на отримання ліцензії на надання медичних послуг. На цьому напрямку роботи громада стикнулася із цілим рядом складних проблем, які необхідно терміново вирішувати...

Зокрема, приміщення обох амбулаторій потребують ремонту. В приміщенні амбулаторії села Жданівки терміново потрібно замінити вікна, зменшити висоту стелі, що сприятиме збереженню тепла та зменшення використання газу. Ще гостріше стоїть питання щодо опалення та енергозбереження в Качанівській амбулаторії. Котельня та й в цілому система опалення приміщення площею понад 3000 кв м підлягають реконструкції, а це потребує виготовлення проектно-кошторисної документації з відповідною експертизою. Тому сьогодні вивчається питання  зазстосування альтернативи газовому опаленню. На території громади проживають мешканці, які потребують постійного соціального захисту та соціального забезпечення та супроводу. В сільській раді працює два спеціалісти, які проводять заходи щодо обстеження таких сімей, надання їх допомоги, в тому числі й оформлення необхідних документів. Крім того  громадянам, які потребують матеріальної допомоги на лікування, на вирішення тимчасових соціально-побутових потреб, згідно поданих заяв  із бюджету громади за 9 місяців було виплачено 66,5 тис.грн.

Виконком сільської ради