25 грудня святкування Різдва Христового вірян Римо-Католицької церкви!

Дата: 22.12.2017 09:27

Шановні віряни Римо-Католицької церкви! У ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом приходить радісне вселенське свято – Різдво Христове.Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину жителів Жданівської об’єднаної територіальної громади  - віруючих-католиків  з Різдвом Христовим та Новим роком. Щороку ви першими спостерігаєте  на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

З повагою сільський голова                                                      Станіслава Ядвіжина