A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жданівська об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Хмільницький район

Новини

Представники мікро- та малого бізнесу Вінниччини запрошуються до участі у регіональному семінарі-презентації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

             Представники мікро - та малого бізнесу запрошуються до участі у регіональному семінарі – презентації Державної  програми «Доступні кредити 5-7-9%», який організовано обласною державною адміністрацією спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Фондом розвитку підприємництва для підприємницьких кіл Вінниччини. В результаті відвідування  навчального заходу учасники отримають:..

12:47 20.02.2020

Фінансисти ОТГ вчилися звітувати про виконання місцевих бюджетів

      19 лютого працівники фінансових підрозділів  виконавчих органів ОТГ Вінниччини  відвідали навчальний захід, який організували  фахівці регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». Цього разу зустріч була присвячена вивченню  особливостей підготовки та публічного представлення звіту  про виконання бюджету ОТГ за 2019 рік, а також ознайомленню із практичними аспектами здійснення оцінки ефективності бюджетних програм. Спікером семінару виступила радниця з муніципальних фінансів та управління Вінницького  регіонального офісу Програми Інна Святна. У семінарі взяла участь начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Жданівської сільської ради Інна Бонсевич. Під час семінару  фінансисти ОТГ області  отримали навички підготовки інформації про виконання  бюджетних показників у зрозумілій для жителів  громад формі, а також обговорили відмінності між  моніторингом  і оцінкою ефективності бюджених програм та їх значення  для стратегічного планування  розвитку територій. Окремим кейсом навчальної зустрічі стала практична вправа у форматі роботи у міні-групах,  під час якої учасники  навчились працювати із паспортами бюджетних програм, проводити оцінку, інтерпретувати її результати, а також  користуватись результатами оцінки для прийняття управлінських рішень.

12:13 20.02.2020

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

           День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».Саме в ці дні, шість років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача...», яка стала українським народним реквіємом.Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні.105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців - громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

16:16 19.02.2020

Соціальний проект - Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю “Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. 05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:..

11:37 19.02.2020

Увага ! Відключення електроенергії

          Виконавчий комітет сільської ради повідомляє, що за інформацією СО "Хмільницькі ЕМ" у четвер, 20 лютого 2020 року, у с. Війтівці Жданівської ОТГ по вулицях Зарічна, Польова, Молодіжна  з 09.00 год. до 16.00 год. буде відключено електропостачання. Прохання до мешканців громади врахувати вказану інформацію.

09:57 19.02.2020

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

    Інтернет для сучасної дитини є куди більш цікавим світом, ніж світ реальний. Уроки, школа, домашні завдання – все це здається нудним. А ось у мережі можна бути ким завгодно: здаватися доросліше, крутіше, привабливіше для протилежної статі. Але разом з цим, цифровий світ має онлайн-ризики. І в силу життєвої недосвідченості дитина може на них наштовхнутися. Батькам варто стежити, щоб дитина не ділилася особистою інформацією про себе і своїх близьких: адреса будинку, номер телефону, повне ім'я, розташування школи, імена батьків. А краще зовсім не розміщувати приватну інформацію у відкритих джерелах. Месенджери мають перевагу перед соціальними мережами – користувачі самі визначають коло свого спілкування. При цьому особиста інформація не зберігається на серверах…

12:14 17.02.2020

У Жданівській ОТГ вшанували учасників бойових дій на території інших держав

     Щорічно 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та День виведення радянських військ з Афганістану. У переддень, 14 лютого 2020 року  у приміщенні Качанівської загально - освітньої школи відбулась зістріч з воїнами-інтернаціоналістами. Теплі слова подяки линули від сільського голови С.Ядвіжиної  нашим землякам, ветеранам локальних  воєн за чесне виконання військової присяги при виконанні інтернаціонального обов’язку в інших державах. Звучали тематичні пісні від працівників культури та віршовані рядки від учнів Качанівської школи. 

12:06 17.02.2020

У січні платники Вінниччини спрямували на потреби української армії 37,2 мільйони гривень військового збору

   Упродовж першого місяця 2020 року платники Вінниччини спрямували на потреби української армії 37 мільйонів 170,7 тисяч гривень військового збору. Про це інформує в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк. Посадовець підкреслює, що сплачена до держбюджету сума перевищує  кошти, перераховані упродовж січня 2019 року на 4,7 відсотки. Загалом, сплата військового збору зросла на 1 мільйон 660,5 тисяч  гривень. Нагадаємо, військовий збір в Україні справляється понад 5,5 років. Його ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Платниками патріотичного збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, а також податкові агенти. За матеріалами сайту Вінницької  облдержадміністрації.

11:18 17.02.2020

U-LEAD передбачає підтримку децентралізації в Україні на період до 2023 року

     День відкритих дверей для громад відбувся днями у Вінницькому регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» – це перша у 2020 році зустріч представників  ОТГ області. Представники Програми влаштували День відкритих дверей щоб презентувати оновлену команду регіонального підрозділу U-LEAD, здобутки ОТГ Вінниччини, які відбулись завдяки підтримці  Програми «U-LEAD  з Європою», а також  обговорити  плани  співпраці у 2020 році. Участь у заході від Жданівської ОТГ узяв керуючий справами виконкому сільської ради Ігор Павлюк. На День відкритих дверей у Вінницю  завітали заступниця директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Александра Фелінгер та менеджерка Північного Хабу Програми Анна Буняк. Александра Фелінгер наголосила, що Програма  «U-LEAD з Європою» продовжить підтримку  реформи з децентралізації в Україні у співпраці із українським Урядом. Під час зустрічі керівник Вінницького регіонального офісу U-LEAD Віталій Швець представив оновлену команду підрозділу Програми у Вінницькій області.  Це – радниця з децентралізації та місцевого самоврядування Людмила Гурба, радниця з муніципальних фінансів та управління Інна Святна, молодший спеціаліст з адміністративних питань Сергій Сідлецький. Учасники зустрічі були ознайомленні із результатами діяльності Програми  «U-LEAD з Європою» у Вінницькому регіоні за період 2016-2019 рр. День відкритих дверей проходив у форматі відкритого спілкування, обміну думками та ідеями. Тож головними учасниками зібрання виступили представники ОТГ  області, які презентували  досягнення своїх громад. Значна частина успіхів  - це результат плідної співпраці із фахівцями команди U-LEAD.  На завершення зустрічі, для представників громад працівники Вінницького регіонального офісу провели інтерактивну дискусію «20 завдань на 2020».

11:01 17.02.2020

Пам’ятка населенню щодо дій при отруєнні чадним газом

      Чадний газ  не має ні кольору, ні запаху. Дія цього газу призводить до зсідання гемоглобіну крові й у великих концентраціях може остаточно погасити свідомість, а також спричинити летальний наслідок. Дим від куріння тютюну теж є джерелом чадного газу. Чимала кількість цього газу міститься й у вихлопах автомобільних двигунів. Звичайно, обсяги цих джерел недостатні для того, аби  “учадіти до смерті”. Незначні дози чадного газу спричинюють головний біль, кисневе голодування, а в разі тривалого впливу виникає розлад серцево-судинної системи, починається розвиток атеросклерозу. Сільські жителі з дитячого віку знають, що чадний газ (оксид вуглецю – СО) потрапляє у житлове приміщення або лазню, якщо передчасно закрити пічну заслінку. А це може коштувати життя людині. На жаль, трапляються випадки, коли люди нехтують елементарними правилами, тим самим піддаючи себе та інших небезпеці...

10:13 12.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь