26 Грудня, 2019 р., 11:24
               Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жданівської сільської ради...
10 Грудня, 2019 р., 15:05
         Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради   оголошує про намір передати в оренду майно комунальної  власності : частину вбудованого приміщення в будівлі КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. с. Жданівка»  площею 47,8 кв. м., розташованого за адресою: с. Війтівці, вул. Жданова, 41...
20 Листопада, 2019 р., 10:34
   КНП «Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошує про намір передати в оренду частину приміщення Жданівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Жданова,43 в с.Війтівці Хмільницького району Вінницької області: - площею 18 кв. м для розміщення аптечного пункту. - 14 кв. м для розміщення стоматологічного кабінету. Заяви від бажаючих отримати частину приміщення в оренду приймаються протягом 10 робочих днів після опублікування за адресою вул.Жданова,43 с.Війтівці Хмільницького району, Вінницької області. Адміністрація КНП «Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги»
30 Вересня, 2019 р., 11:33
      З 01 жовтня по 30 жовтня 2019 року Жданівська сільська рада приймає пропозиції для розробки Програми соціально-економічного розвитку Жданівської об’єднаної  територіальної громади на 2020 - 2022 роки. Пропозиції можна подавати у письмовому вигляді за адресою: с. Війтівці, вул.Зої Космодем’янської,8, або на електронну пошту: zdanovka_s.r@ukr.net чи зателефонувавши за номером 29000.
19 Вересня, 2019 р., 10:50
Жданівська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жданівської сільської ради..
14 Серпня, 2019 р., 16:18
Повідомляємо, що 15 серпня 2019 року з 9:00 год. до 16:00 год. у зв'язку із ремонтними роботами буде тимчасово припинено електропостачання в с.Війтівці по вул. Зої Космодем'янської, Жданова та Гагаріна. Просимо вибачення за тимчасові незручності!
08 Серпня, 2019 р., 10:23
Жданівська  сільська рада оголошує  з 08 серпня  по 06 вересня 2019 року  конкурс  на  заміщення  вакантної посади начальника відділу житлово – комунального господарства, земельних відносин та архітектури сільської ради.  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:
02 Серпня, 2019 р., 15:43
 5 серпня село Війтівці справляє іменини. Запрошуємо вас  взяти участь у святково – розважальній програмі до Дня села. Святкові заходи відбуватимуться на площі, поряд із сільським Будинком культури з 16.00 години. До вашої уваги концерт, різноманітні конкурси, розваги,  святкова  торгівля. Дотримання громадського порядку та правил благоустрою вітається. Яскраві враження та гарний настрій буде забезпечено.
08 Липня, 2019 р., 15:45
                                         Жданівська  сільська рада оголошує  з 08 липня  по 06 серпня 2019 року  конкурс  на  заміщення  вакантної посади cпеціаліста відділу бухгалтерського обліку та  звітності сільської ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:..
08 Липня, 2019 р., 15:42
Жданівська  сільська рада оголошує  з 08 липня по 06 серпня 2019 року конкурс на  заміщення  вакантної посади головного спеціаліста з питань соціального  захисту населення  відділу освіти та  соціально – гуманітарної роботи сільської ради. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які: