До уваги жителів с.Війтівці! Відключення електроенергії

Повідомляємо, що 15 серпня 2019 року з 9:00 год. до 16:00 год. у зв'язку із ремонтними роботами буде тимчасово припинено електропостачання в с.Війтівці по вул. Зої Космодем'янської, Жданова та Гагаріна. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

16:18 14.08.2019

Увага! Конкурс

Жданівська  сільська рада оголошує  з 08 серпня  по 06 вересня 2019 року  конкурс  на  заміщення  вакантної посади начальника відділу житлово – комунального господарства, земельних відносин та архітектури сільської ради.  До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

10:23 08.08.2019

Шановні війтівчани та мешканці об’єднаної територіальної громади!

5 серпня село Війтівці справляє іменини. Запрошуємо вас  взяти участь у святково – розважальній програмі до Дня села. Святкові заходи відбуватимуться на площі, поряд із сільським Будинком культури з 16.00 години. До вашої уваги концерт, різноманітні конкурси, розваги,  святкова  торгівля. Дотримання громадського порядку та правил благоустрою вітається. Яскраві враження та гарний настрій буде забезпечено.

15:43 02.08.2019

Увага! Конкурс

Жданівська  сільська рада оголошує  з 08 липня  по 06 серпня 2019 року  конкурс  на  заміщення  вакантної посади cпеціаліста відділу бухгалтерського обліку та  звітності сільської ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:..

15:45 08.07.2019

Увага! Конкурс

Жданівська  сільська рада оголошує  з 08 липня по 06 серпня 2019 року конкурс на  заміщення  вакантної посади головного спеціаліста з питань соціального  захисту населення  відділу освіти та  соціально – гуманітарної роботи сільської ради. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

15:42 08.07.2019

Громадське обговорення проведення капітального ремонту системи опалення будинку культури і котельні із встановленням твердопаливних котлів у с. Качанівка

29.03.2019 року о 12.00 у будинку культури  по вул.Миру,16 в с.Качанівка відбудеться громадське обговорення питання  капітального ремонту системи опалення будинку культури і котельні із встановленням твердопаливних котлів. Запрошуємо всіх жителів громади долучитись до обговорення. Жданівська сільська рада

16:20 18.03.2019

Увага ! Публічне представлення інформації за бюджетними програмами

Відділ освіти та соціально – гуманітарної роботи Жданівської сільської ради інформує,що 14.03.2019 року о 15,30 в залі засідань сільської ради відбудеться публічне представлення інформації за бюджетними програмами :..

16:18 12.03.2019

Інформація по виконанню бюджетних програм Жданівської ОТГ по доходах та видатках за 2018 рік

Жданівська сільська рада повідомляє , що 14 березня 2019 року в залі засідань сільської ради о 15:30 год. відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм. Ознайомитися з відповідною інформацією про виконання бюджетних програм можна на сайті Жданівської ОТГ у розділі «Офіційні документи», підрозділі «Звіти про використання бюджетних коштів головними розпорядниками».

14:11 07.03.2019

Оголошення про намір передати в оренду майно комунальної власності

Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради   оголошує про намір передати в оренду майно комунальної  власності : частини вбудованого приміщення в будівлі спортзалу  площею 41,8 кв. м., розташованого за адресою: с. Війтівці, вул. Жданівка, 41.

12:06 25.01.2019