Інформація про роботу із зверненнями громадян у 2017 році

Інформація «Про аналіз надходжень та розгляд звернень    громадян у виконкомі Жданівської сільської ради у 2017 році»

Протягом 2017 року до виконкому Жданівської  сільської ради надійшло 107 звернень, порівняно з 2016 роком , коли  надійшло 83 звернення , це на 24 заяви більше. Із них  29 заяв надійшло поштою та 78 звернень на особистому прийомі . Серед цих  звернень є й колективні.

Основні питання , які порушуються у зверненнях: це питання переважно аграрної  політики ( заяви на приватизацію присадибних земельних ділянок та затвердження документації на земельні ділянки громадян) , питання соціального захисту (надання допомог різних видів), житлової політики, нотаріальні питання, оформлення субсидій та інші. Разом з тим було колективне звернення жителів вулиці Лесі Українки про перейменування цієї вулиці  на вулицю братів Ратушних. Дані звернення розглядаються згідно чинного законодавства. При розгляді  письмових звернень як правило виносяться відповідні рішення або ж надаються письмові відповіді. На усні звернення надаються вичерпні відповіді та роз’яснення з того чи іншого питання. Скарг щодо порушення порядку розгляду звернень у звітному періоді не надходило.

Секретар сільської ради                                               Н. Нечипорук