"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Владислава Скальського

Повідомити про порушення вимог законодавства, відомі вам факти корупції,  нелегальну роботу гральних закладів або нелегальних пунктів з реалізації підакцизного товару можна на  Гарячу лінію   голови ОДА Владислава Скальського за номером  (0432) 65-17-61

Для того, щоб зробити повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» - натисніть «1».

Для того, щоб зробити повідомлення про роботу нелегальних пунктів з реалізації підакцизного товару (АЗС) – натисніть «2».

Для того, щоб зробити повідомлення про нелегальну роботу гральних закладів – натисніть «3».

Для того, щоб зробити повідомлення про порушення вимог законодавчих та інших нормотворчих актів  – натисніть «4».